Nikita Mazepin vond het na een klein uurtje mooi geweest. De coureur van Haas ramde zijn bolide in de muur bij VT1. Het was de eerste vrije training voor de Grand Prix van Imola. Mazepin belandde eerder bij VT1 al in de grindbak. Al met al geen lekkere start voor de rookie, die bij de 1e race (in Bahrein) al in de 1e ronde crashte.
Rafael Câmara gaat komend jaar zijn debuut in de Formule 1 maken. Haas heeft de 21-jarige Braziliaan voor meerdere jaren laten tekenen.
Toto Wolff en Max Verstappen zijn in de Formule 1 al jaren tegenstanders, maar donderdag draaide het voor de Mercedes-baas om iets heel anders. De Oostenrijker vierde een bijzondere mijlpaal met zijn grote liefde Susie en kon daarbij ook rekenen op een warm bericht van Verstappens vriendin Kelly Piquet.
Voor Max Verstappen is het een drukke periode, want in zeven weken staan er liefst zes races gepland in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen en zijn collega's hoeven alleen komend weekend niet in actie te komen, maar toch verschijnt op de baan. Verstappen maakt een uitstapje naar de GT World Challenge op het circuit van Portimão. Lees hier hoe je die wedstrijd kunt kijken.
Max Verstappen verruilt komend weekend zijn Formule 1-auto voor een GT3-bolide. De Nederlander komt met zijn eigen Verstappen-team in actie tijdens de seizoensfinale van de GT World Challengde op Portimão. Benieuwd wanneer hij in actie komt? Bekijk hier het volledige tijdschema van het raceweekend in Portugal.
Laurent Mekies blijft voorlopig teambaas van Red Bull in de Formule 1. De Fransman verlengde woensdag zijn contract tot en met 2031. Dat meldt het Oostenrijkse team van de Nederlandse coureur Max Verstappen.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!