Max Verstappen was weer - zoals al het hele jaar - aan het stampen. Bij de Grand Prix van Italië reed de Red Bull-coureur binnen no-time van P7 naar P2. Hij startte op de 7e plek wegens een gridstraf.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Max Verstappen zal er heel blij mee zijn: één van de safety cars stopt ermee in de Formule 1. Verstappen noemde de safety car van Aston Martin ooit 'een schildpad'.
Max Verstappen is alweer aan het nieuwe seizoen in F1 begonnen. Veel eerder dan hij normaal gesproken gewend is. Dat heeft alles te maken met de nieuwe regels die vanaf 2026 zijn ingegaan. Verstappen laat het allemaal op zich af komen. "Ik ben nu liever nog zoveel mogelijk thuis met mijn gezin."
Formule 1-coureur Alexander Albon hefet zijn vriendin ten huwelijk gevraagd. Hij is al lange tijd samen met professioneel golfster Muni 'Lily' He. Nu zetten ze de volgende stap in hun relatie.
Afgelopen nacht werd de nieuwe Red Bull-wagen van Max Verstappen gepresenteerd in Detroit. De renstal sloeg voor het nieuwe Formule 1-seizoen de handen ineen met Ford om een nieuwe motor te bouwen. Teambaas Laurent Mekies maakt zich echter nog zorgen om het niveau van de auto.
Het debuutjaar van F1-icoon Lewis Hamilton bij Ferrari was geen succes. Maar de zevenvoudig wereldkampioen gaat vol goede moed zijn tweede jaar in. Met een nieuwe race-engineer.