Ferrari-coureurs Charles Leclerc en Carlos Sainz hebben met elkaar gesproken na een ruzie tijdens de Grand Prix in Las Vegas. Leclerc uitte hoorbaar over de boordradio zijn frustraties toen Sainz hem inhaalde vlak na zijn tweede pitstop.
"Het was nodig om de lucht te klaren en dat hebben we gedaan", zei Leclerc op de website van de Formule 1. "Het is weer goed tussen ons en daar heb ik ook geen moment aan getwijfeld, want ik heb altijd een goede relatie gehad met Carlos. Het is dit seizoen wel vaker niet helemaal gegaan zoals we wilden en ook dan spraken we het uit."
Sainz beaamde de lezing van zijn teamgenoot. "We hebben gepraat, er zijn conclusies getrokken en nu zijn we klaar voor de laatste twee races van het seizoen", aldus de Spanjaard, die na dit seizoen moet vertrekken bij Ferrari.
Constructeurskampioenschap
Leclerc benadrukte het belang van eensgezindheid binnen Ferrari, want de Italiaanse renstal is nog volop in de strijd om de wereldtitel bij de constructeurs. Ferrari heeft in de stand 24 punten minder dan leider McLaren. Red Bull, het team van viervoudig wereldkampioen Max Verstappen, maakt ook nog aanspraak op die titel. Het Formule 1-team van Ferrari wilde de interne spanningen wegnemen in aanloop naar de GP van Qatar.
"De constructeurstitel is nog het enige wat telt. Het is voor ons allebei heel duidelijk dat we dat kampioenschap alleen kunnen halen door als team te werken", aldus Leclerc.
)