Jos Verstappen verwacht weinig van GP in Qatar: 'Hamilton verslaan wordt heel moeilijk'

Trevor Wagener • 21 november 2021 om 15:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:43
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 21 november 2021 om 15:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:43

Jos Verstappen verwacht niet dat zijn zoon Max bij de GP van Qatar van zondag kan verrassen. Tegen Ziggo-reporter Jack Plooij zei de 49-jarige oud-coureur dat een 2e plek het hoogst haalbare is.

"Het wordt moeilijk om Lewis Hamilton hier, op dit circuit, te verslaan", begon Jos zijn verhaal tegen Plooij. "We komen simpelweg gewoon te kort. Een 2e plek is het hoogst haalbare."

Reactie Jos Verstappen

Ook had Verstappen senior het nodige te zeggen over de gridstraf van Max. De Nederlander werd 5 plekken naar achteren gezet na het negeren van de gele vlaggen tijdens de kwalificatie. "Het gevaar bleef hetzelfde, maar wij zijn de dupe", aldus Jos.

"We pakken de straf en nemen het zoals het is. We zullen zien hoe ver we gaan komen." Check hier de nieuwe startgrid van de GP van Qatar!

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover