Max Verstappen heeft ook bij de Grand Prix van Nederland pole position bemachtigd. De Nederlander van Red Bull was nipt sneller dan Lewis Hamilton. Het was natuurlijk genieten geblazen met de oranje zee op Zandvoort. Check alle beelden nog een keer hierboven!
De GP van Nederland is zondag meteen opgeschikt door een harde crash van Max Verstappen. De Nederlander verloor in de eerste ronde de controle van zijn auto op het nog natte circuit Zandvoort en klapte hard in de muur. Hij viel daarmee uit en de race werd stilgelegd met een rode vlag. Pas om 15.33 uur is de boel weer begonnen, zonder Verstappen. De viervoudig wereldkampioen is wel oké. Volg hier de Dutch GP live.
Stefano Domenicali, de baas van de Formule 1, voelt geen verdriet bij de voorlopig laatste editie van de Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. Hij benadrukt dat de Formule 1 uit Zandvoort vertrekt met een optimistisch gevoel.
De laatste GP van Nederland trekt veel sterren. Op circuit Zandvoort is het dus sterren spotten geblazen. Kelly Piquet, de vriendin van Max Verstappen, was er heel vroeg bij en gaat haar zieke vriend aanmoedingen tijdens zijn thuisrace. Daarnaast waren er tal van andere grote namen te zien.
Het circuit van Zandvoort bereidt zich voor op een bijzonder afscheid. De race van zondag is voorlopig de laatste Grand Prix van Nederland en dus kunnen de fans voor de laatste keer genieten van Max Verstappen in eigen land. Ook het koningshuis is bij de race aanwezig, met een speciale rol voor Willem-Alexander.
Max Verstappen voelt zich zondag enkele uren voor de Grand Prix van Nederland iets beter dan een dag eerder tijdens de sprintrace en kwalificatie. De Formule 1-coureur is nog altijd grieperig, maar laat weten dat hij zich al iets beter voelt. Hij start zondag vanaf de zevende plek voor eigen publiek.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!