Als het aan Helmut Marko, topman binnen Red Bull Racing, ligt, wordt Sergio Pérez vervangen door McLaren-coureur Lando Norris. Marko is al tijden niet tevreden over de prestaties van de Mexicaan.
Hoewel de teamgenoot van Max Verstappen in Monza eindelijk weer eens voor een één-tweetje zorgde (omdat Max natuurlijk als eerste eindigde), lijken de dagen voor Pérez in een Red Bull-bolide toch echt geteld. Marko zou tegen het Oostenrijkse Servus TV, gequote door Italiaanse medium Formu1a.uno, hebben gezegd dat hij Norris graag naast Verstappen wil zien.
Akkoord met Norris
"Hij is zeker een kandidaat voor ons", vertelde de 80-jarige Oostenrijker. "We hadden in 2018 al een akkoord met hem voor Toro Rosso, totdat zijn manager er een deal met McLaren uitsleepte. Op het gebied van leeftijd en snelheid past hij echt bij ons. Sergio is al over de 30 en verwacht zijn 4e kind. Hij heeft dus ook andere dingen aan zijn hoofd."