Van Rijthoven speelt met tegenstander en bereikt 2e ronde in Bratislava

admin • 8 november 2022 om 19:54 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:03
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Van Rijthoven speelt met tegenstander en bereikt 2e ronde in Bratislava
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
admin • 8 november 2022 om 19:54 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:03

Tim van Rijthoven heeft de 2e ronde van het toernooi in Bratislava bereikt. Hij schoof zijn tegenstander Alexander Shevchenko met gemak aan de kant en won in 2 sets van de nummer 139 van de wereld: 6-2, 6-4.

Van Rijthoven begon ouderwets sterk aan de wedstrijd en wist de jonge Rus 2 keer te breken. De nummer 108 van de wereld gaf de voorsprong niet meer weg wat resulteerde in een 6-2 setwinst.

Tweede ronde

Ook in de daaropvolgende set wist Van Rijthoven druk op zijn Russische tegenstander te houden. Hij liep al snel naar 5-2 uit, maar liet het daarna toch nog even spannend worden door Shevchenko tot 5-4 te laten terugkomen. Na enkele fenomenale punten pakte hij echter de beslissende game, waardoor hij de wedstrijd met 6-2 6-4 op zijn naam mocht schrijven.

In de 2e ronde neemt de als 5e geplaatste Nederlander het op tegen de winnaar van Peter Benjamin Privara of Viktor Durasovic.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover