Check it out! Voor slechts 762 euro per maand kan je intrek nemen in jeugdhuis Johan Cruijff

Eimert Pruis • 9 augustus 2022 om 09:22 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:50
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Check it out! Voor slechts 762 euro per maand kan je intrek nemen in jeugdhuis Johan Cruijff
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Eimert Pruis • 9 augustus 2022 om 09:22 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:50

Altijd al in het huis willen wonen, waar Johan Cruijff vroeger als kleine dreumes heeft gewoond? Grijp dan nu je kans. Ymere verhuurt de benedenwoning op de Akkerstraat 32 in Betondorp (Amsterdam). Enige nadeel: de woning is sociale huur, dus niet iedereen kan zomaar toeslaan.

Maar heb je een zoontje en wil je dat die opgroeit met de hele sfeer van Cruijff om hem heen, zodat hij later misschien ook wel een grote voetballer wordt? Check dan snel deze advertentie en reageer!

Cruijff heeft van 1947 tot 1959 in het hoekpand gewoond. De legendarische voetballer is ook terug te zien in de ramen van het huis. Die foto's en teksten mogen niet verwijderd worden. Verder is het huis helemaal gestript en mag je dus wel zelf je meubels en alles bepalen.

De voormalig winkel (ouders van Cruijff hadden een groentezaak) is 62 vierkante meter en heeft twee slaapkamers. Ook krijg je voor die 762 euro een mooie achtertuin.

En oh ja, heb je persoonlijke omstandigheden (geboorte kind, afgebrand huis, medisch probleem) dan krijg je voorrang. Dat geldt ook als je een woning achterlaat die rolstoeltoegankelijk is. Helemaal in de spirit van wijlen Cruijff. Je hebt nog 3 dagen om te reageren. Schitterend!

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover