Kenneth Taylor was na afloop van de uitwedstrijd bij Brighton (2-0 eraf) onder de indruk. Van de Ajax-fans, maar ook van het spel van de Engelse thuisploeg. Voor de camera van Veronica gaat hij vervolgens in op het ontslag van trainer Maurice Steijn bij Ajax. Taylor zegt dat hij fijn met Steijn heeft gewerkt. Sommige andere spelers zeiden toch echter andere dingen. Zoals Steven Berghuis in dit interview. Check het verhaal van Taylor in de video hierboven.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverOranje is inmiddels al vier spelers kwijt die door blessures niet mee kunnen naar het WK voetbal dat in juni begint. Jerdy Schouten, Xavi Simons en Matthijs de Ligt zijn er zeker niet bij, evenals spits Emmanuel Emegha. Er is inmiddels al een heel elftal te maken van topnamen uit de grote landen die het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico missen.
Johan Derksen blikt vanuit het tropische Curaçao bij Vandaag Inside vooruit op het WK voetbal. Wie daar in ieder geval niet bij zal zijn is PSV'er Joey Veerman. In de uitzending van dinsdag ontstaat een verhitte discussie over de middenvelder.
Ajax moet via de play-offs alsnog Europees voetbal veiligstellen, maar volgens sportmarketeer Chris Woerts staat er veel meer op het spel dan alleen een ticket voor de voorrondes van de Conference League. Een mislukking kan volgens hem namelijk grote financiële gevolgen hebben. "De kloof met PSV en Feyenoord wordt dan alleen maar groter, terwijl Feyenoord ze ook al heeft ingehaald qua tv-gelden."
Na tientallen jaren waarin de carrière van Ron Jans centraal stond, breekt er voor zijn vrouw Marjo (64) een compleet nieuwe fase aan. De trainer van FC Utrecht stopt na dit seizoen definitief als club- en bondscoach. Daarmee komt ook een einde aan een leven vol verhuizingen, spanning en voetbaldrukte. Voor Marjo is het duidelijk: nu is het tijd voor rust, familie en kleinkinderen in Tynaarlo.
Nu het WK eraan zit te komen en daarmee het contract van Ronald Koeman afloopt, speculeert iedereen erop los wie de volgende bondscoach wordt. Peter Bosz wordt veel genoemd, maar Robert Maaskant verwacht dat PSV dat volledig heeft dichtgetimmerd. Hij ziet eerder een andere bekende trainer bondscoach worden. "Hij heeft wél een clausule."
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!