Zakaria Labyad is ernstig geblesseerd geraakt bij zijn club Corinthians in Brazilië. De in Utrecht geboren Marokkaanse aanvaller heeft volgens zijn club een scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen en staat naar verwachting maandenlang buitenspel. Zijn bekende teamgenoot Memphis Depay steekt hem een hart onder de riem.
De inmiddels 33-jarige Labyad had net zijn draai gevonden bij de Braziliaanse ploeg, toen het vorige week helemaal misging. Kermend van de pijn werd hij op een brancard van het veld gedragen. De vrees van een ernstige blessure kwam na onderzoek uit. Naar verwachting staat de voetballer, die in Nederland bekend werd door zijn tijd bij FC Utrecht, PSV en Ajax, enkele maanden langs de kant en wacht hem een lange revalidatie. Op Instagram reageerde Labyad al zelf op de heftige diagnose.
Reactie Labyad
'De afgelopen dagen zijn erg moeilijk geweest voor mij. Mijn seizoen is al klaar, maar mijn reis zal doorgaan. Ik kan jullie beloven dat ik extreem hard zal werken om sterker en beter terug te komen. Bedankt voor alle berichten en de liefde die jullie getoond hebben, al sinds de dag dat ik hier binnenkwam. Ik wil ook al mijn ploeggenoten en de stafleden bedanken voor alle hulp. We geven nooit op', schreef hij op Instagram, gericht aan zijn fans.
Memphis heeft op Instagram Story zijn vriend een hart onder de riem gestoken. 'Sinds je komst naar Brazilië heb je iedereen laten zien dat je een man bent met waardigheid, een sterke wil en een groot talent. Ik ken je al heel lang en ik weet dat je sterker terug zal komen. Ik hou van je.'
Blijft Memphis bij Corinthians?
Nadat Memphis als eerste de oversteek maakte vanuit Europa naar Brazilië, volgde daarna de bij Manchester United verguisde Jesse Lingard. De Engelsman en Nederlander kregen afgelopen winter gezelschap van Labyad. Het is van Memphis nog de vraag of hij bij Corinthians blijft. Zijn contract is afgelopen, maar ze zijn nog wel in onderhandeling over een eventuele verlenging. Deze week dook de eisenlijst van de topscorer aller tijden van Oranje op en die is niet mals.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google)