Hoppa! Sven Blummel heeft MVV met een heerlijke vrije trap op voorsprong gezet tegen FC Emmen. Emmen, dat vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie, heeft zijn draai nog niet kunnen vinden in de Keuken Kampioen Divisie. Voorlopig maken ze de rol van titelkandidaat nog niet waar.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverHet Nederlands elftal heeft in de slotfase van de knock-outwedstrijd tegen Marokko een flinke tik gekregen. Cody Gakpo zette Oranje na de drinkpauze nog op een verrassende 1-0, maar Marokko bleef aandringen en kwam laat alsnog langszij. Daardoor staat het weer gelijk in Monterrey en moet de beslissing vallen in de verlenging of via strafschoppen. Volg de verlenging hier live.
Het Nederlands elftal kende een zéér lastige eerste én tweede helft tegen Marokko. Bondscoach Ronald Koeman heeft daarom besloten om in te grijpen. Brian Brobbey is naar de kant gehaald en daarvoor heeft de bondscoach een opvallende vervanger gebracht.
Jan Paul van Hecke werd flink toegetakeld bij Nederland - Marokko op het WK voetbal. Bij een corner kreeg hij de noppen van Mazraoui op zijn hoofd. Met een bebloed hoofd moest hij tijdelijk naar de kant. Na wat hechtingen kon hij weer verder. Het was niet de eerste keer dat hij hard werd aangepakt tijdens dit duel.
Het Nederlands elftal speelde de afgelopen weken vrijwel alleen maar wedstrijden in 'eigen huis', maar in Monterrey werd de ploeg van bondscoach Ronald Koeman keihard uitgefloten. Het zorgde voor opmerkelijke taferelen in de beladen wedstrijd tegen Marokko.
Nederland speelt in de nacht van maandag- op dinsdagnacht de eerste knock-outwedstrijd van het WK tegen Marokko. De sfeer zat er al vroeg in de middag goed in met de bekende Oranjemars. Intussen is het stadion ook al Oranje gekleurd. Dit zijn de mooiste beelden van Nederland - Marokko.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!