PSV neemt afscheid van Yvon Mvogo en Ryan Thomas

Joris Kaper • 20 mei 2022 om 13:57 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:28
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
PSV neemt afscheid van Yvon Mvogo en Ryan Thomas
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Joris Kaper • 20 mei 2022 om 13:57 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:28

De competitie is nog maar net afgelopen, maar bij PSV is men onder leiding van de nieuwe trainer Ruud van Nistelrooy inmiddels al druk bezig met volgend seizoen. De Eindhovenaren moeten al vroeg in het komende seizoen aan de bak, omdat het in de 3e voorronde van de Champions League aantreedt. Terwijl de club wordt gelinkt aan onder andere Luuk de Jong, neemt PSV ook afscheid van enkele spelers.

Zo was het al duidelijk dat spits Eran Zahavi vertrekt bij de Eindhovenaren. En hoewel men tevreden was over keeper Yvon Mvogo, zal de gehuurde doelman na 2 seizoenen toch terugkeren naar RB Leipzig. Ook 3e doelman Vincent Müller, die nooit in actie kwam in het 1e, vertrekt.

Ook Thomas vertrekt

Ook middenvelder Ryan Thomas mag vertrekken uit Eindhoven. Thomas werd zeer gewaardeerd om zijn werklust, maar kwam door blessures dit seizoen slechts 6 duels in actie. Hij speelde sinds 2018 voor PSV, maar kwam door blessureleed tot slechts 33 competitieduels. Waar hij zijn carrière voortzet, is nog niet bekend.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover