🎥  | Royston Drenthe werkt nu in de zorg: 'Mijn voetbalverhalen zorgen voor een glimlach'

Eimert Pruis • 3 augustus 2023 om 09:39 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 12:23
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Eimert Pruis • 3 augustus 2023 om 09:39 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 12:23

Royston Drenthe heeft een carrièreswitch gemaakt van het voetbal en de gym naar de zorgwereld. Hij werkt tegenwoordig in een psychiatrisch ziekenhuis in Breda. "Ik zie nu een hele andere kant van de wereld."

De oud-profvoetballer van onder meer Real Madrid en Feyenoord vertelt in De Oranjezomer dat hij bij terugkeer in Nederland een lastige periode doormaakte. "Toen ik terugkwam uit Murcia kwam ik in een dalletje terecht. Ik was zoekende, maar via een vriend kwam in de zorgwereld. En dat deed wat met mij."

'Het balletje rolt ook naar mij toe'

Niet alleen helpt hij anderen als zorgondersteuner en zorgbeveiliger, hij helpt ook zichzelf. "Ik word vaak herkend en zorg met mijn verhalen over de voetbalwereld voor een glimlach. Maar het balletje rolt ook naar mij toe. Ik haal hier ook heel veel voldoening uit." Naast zijn zorgwerk kan je Drenthe nog wel bewonderen als voetballer. Hij balt op dit moment bij Kozakken Boys.

Bekijk het volledige videofragment hierboven.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover