Marco van Basten is nog steeds niet overtuigd van de kwaliteiten van Antony. De oud-superspits was vanaf het begin al negatief over de komst van de Braziliaan en hij ziet het nog steeds niet in hem zitten. "Hij maakt een goede goal, maar heeft ook veel balverlies. Hij is gewoon niet zo goed."
Onderzoek van Pointer heeft uitgewezen dat bij in ieder geval zes sportbonden drempels worden opgeworpen voor trans of non-binaire personen. Het gaat om de sporten voetbal, schaatsen, handbal, wielrennen, golf en rugby.
Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving in de rust Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar, terwijl Oranje zich terugknokte van een 2-0 achterstand. Over de eerste helft was Lang allerminst te spreken.
Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", klinkt de analyse van Xavi direct na afloop.
Na een dramatisch begin in Thessaloniki hield Nederland op de valreep een punt over aan het Nations League-duel met Griekenland. Oranje knokte zich terug van een 2-0 achterstand en maakte via Tijjani Reijnders in de slotfase de 2-2. In Griekenland overheerste na afloop echter niet de trots, maar vooral het gevoel dat een wonderlijke zege uit handen was geglipt.
Het Nederlands elftal moest uiteindelijk genoegen nemen met een 2-2 gelijkspel tegen Griekenland, al had er ook meer ingezeten. Denzel Dumfries zag liefst twee doelpunten worden afgekeurd en kon daar zowel tijdens de wedstrijd als na het laatste fluitsignaal maar moeilijk bij. De ervaren rechtsback reageerde vol ongeloof op de beslissingen van scheidsrechter Marco Guida.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!