Joep Wennemars en Suzanne Schulting komen beiden in actie bij de NK afstanden in Thialf. Half januari 2025 maakten de schaatsers bekend een relatie te hebben. Sindsdien houden ze zich aardig op de vlakte over hun romance. Ook op Valentijnsdag.
Schulting liet op Instagram in een post vooralsnog alleen zien, dat ze zich op de trainingsfiets voorbereidt op het belangrijke toernooi. Bij de NK afstanden staan niet alleen de Nederlandse titels op het spel, ook liggen er tickets klaar voor de WK afstanden in Hamar. Daar, in Noorwegen, worden de hoofdprijzen van dit seizoen verdeeld.
Valentijnsdag
Ook Wennemars, zoon van oud-topsprinter Erben Wennemars, laat weinig los over zijn band met Schulting. Dat hoeft uiteraard ook helemaal niet. Wel is het in contrast met pakweg Joy Beune en Kjeld Nuis, die regelmatig in het openbaar babbelen over hun huiselijk leven. Ook Leerdam maakt bepaald geen geheim van wat ze allemaal meemaakt met Jake Paul.
In gesprek met de Telegraaf krijgt Wennemars de vraag voorgelegd, wat hij op Valentijnsdag gaat doen voor (of met) Schulting. Maar de man van het kortere werk laat zich niet uit de tent lokken en zegt: "Haha, dat ga ik niet met jou delen."
14 februari 2025, 19:19
Het schaatskoppel Joy Beune en Kjeld Nuis beleeft een druk weekend. Beide toppers komen bij de NK afstanden in Thialf uit op meerdere afstanden. Toch was er vrijdag, Valentijnsdag, nog gelegenheid voor een vleugje romantiek.
Operatie
Ook geeft hij aan dat het seizoen door zijn knie-operatie in september 2024 niet helemaal lekker op gang is gekomen. "Het laatste stukje herstel gaat gewoon het langzaamst. Het is nog steeds niet helemaal verholpen, maar ik heb er wel veel minder last van dan aan het begin van het seizoen", legt Wennemars uit.
15 maart 2025, 16:14
Joep Wennemars is een van de grootste schaatstalenten van Nederland. De 22-jarige topsprinter van Team Essent is nu al wereldkampioen en trad daarmee in de voetsporen van zijn vader Erben. Sinds begin 2025 heeft hij een relatie met olympisch kampioene Suzanne Schulting.
Leuk seizoen
Hij hengelt niet naar medelijden of begrip. Topsport is keihard en daar geniet hij juist van. "Ik voel me lekker. Ik heb op dit moment ook helemaal niks te verliezen. Het is dit seizoen nog geen leuk seizoen geweest. Veel pech dus. Maar goed, niemand komt me dingen geven omdat ik zo zielig ben", aldus Wennemars.