Topschaatsster Jutta Leerdam en haar verloofde Jake Paul bezochten een exclusief feest: de Fourth of July White Party. Daar waren de olympisch kampioene en wereldberoemde content creator bepaald niet de enige supersterren. Een van hen stapte op Leerdam af voor een gunst, vertelt de Westlandse.
Leerdam en Paul mochten net als honderden andere bekende gezichten naar een exclusief feest van de Amerikaanse miljardair Michael Rubin. Hij is CEO van Fanatics, een gigantisch Amerikaans sportplatform dat zich specialiseert in de verkoop van sportmerchandise.
Martha Stewart
Ook ondernemer Martha Stewart (84) was present. Ze is bekend van kookprogramma's en lifestylemagazines. Haar bijnaam is 'The queen of housekeeping'. Netflix heeft een documentaire over haar gemaakt en momenteel wordt er een biografie gefilmd: "Good Thing".
Het ging niet altijd geweldig met Stewart. Ze zat in 2004 een gevangenisstraf uit. De lifestylegoeroe werd veroordeeld wegens het liegen tegen federale autoriteiten over een aandelentransactie in 2001. Ze maakte destijds het beste van haar detentie en leerde haar mede-gevangenen onder meer taarten bakken en bloemschikken.
Hoogtepunt
Leerdam zegt op TikTok over het feest: "We zijn nu terug van de White Party en het absolute hoogtepunt voor mij deze avond was dat dé Martha Stewart aan mij vroeg of ze met me op de foto mag. Ik denk dat ik het helemaal heb gemaakt." Daarna liet ze de foto zien, die hieronder ook zichtbaar is via de post van Stewart (de negende). "Zo mooi!", zegt Leerdam. "En ze is zo lief. Ze is echt een engel."
Thor
Snoop Dogg gaf een optreden op het dak van het landhuis volgens TMZ. Verder zong Alicia Keys 20 minuten. Jay-Z was ook aanwezig, maar stond haar niet bij tijdens hun gezamenlijke nummer Empire State of Mind. Door Rubins sportachtergrond was er ook geen tekort aan NBA-sterren. Namen als Kevin Durant en Tyrese Haliburton waren op het feest.
Wie er ook was, was hond Thor van Leerdam en Paul. De golden retriever hield zich net als de rest van de gasten aan de dresscode: wit. Hij werd in een net pak gehesen door zijn baasjes en liep dus tussen alle grote sterren. Dat had wel wat voeten in de aarde. Paul en Leerdam moesten flink onderhandelen met Rubin.
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover,fit(480:))