🎥 | Exit voor Tallon Griekspoor in 1e ronde van ATP-toernooi Rome

Trevor Wagener • 10 mei 2022 om 16:06 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:33
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 10 mei 2022 om 16:06 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:33

Voor tennisser Tallon Griekspoor zit het ATP-toernooi van Rome er sinds dinsdagmiddag op. De Nederlander verloor met 2-1 in sets (3-6, 7-6 en 2-6) van de Argentijn Sebastián Báez.

Hiermee houdt de maandenlange droogte op de tour aan voor Griekspoor. Zijn laatste overwinning dateert van 8 februari. Destijds won hij in Rotterdam. 2 dagen geleden plaatste hij zich voor het ATP-toernooi van Rome door de kwalificatierondes goed door te komen. Hierin won hij van de Amerikaan Marcos Giron.

Exit Griekspoor in Rome

Griekspoor kampte dit seizoen met een hardnekkige nekblessure. Hierdoor moest hij de toernooien in München, Barcelona en Madrid laten schieten. Tegen Báez, de nummer 37 van de wereld, pakte hij de 2e set (zie onder) al bleek zijn opponent alsnog te sterk. Zijn volgende tegenstander is Alexander Zverev.

Botic van de Zandschulp speelt ook mee in Rome. Hij komt later op de dinsdag in actie. Om 16.10 uur is Casper Ruud zijn opponent.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover