Carlos Alcaraz en Novak Djokovic trakteerden het aanwezige publiek op het Centre Court zondag op hoogstaand tennis. Na iets meer dan 4,5 uur stapte uiteindelijk Alcaraz als winnaar van de baan. Check hierboven de samenvatting van het duel.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverNiet eerder stond Vincent Verbeek met een tennisracket in zijn hand, totdat zijn zoontje op les ging. Hij nam een proeflidmaatschap en dat wakkerde bij hem het vuurtje aan dat nooit meer is gedoofd. ‘‘Het sociale stuk is hartstikke leuk, maar het mentale deel vind ik echt heel gaaf.’’
Wie Wimbledon aanzet op televisie, ziet meteen dat het beroemdste tennistoernooi ter wereld net even anders is. De grasbanen, het Britse publiek, aardbeien met slagroom en natuurlijk de kleding van de spelers springen direct in het oog. Op Wimbledon verschijnen tennissers namelijk vrijwel volledig in het wit op de baan, maar waarom is dat eigenlijk?
Van maandag 28 juni tot en met zondag 12 juli strijden de tennistoppers om de titel op Wimbledon, het meest prestigieuze grandslamtoernooi van allemaal. In Londen doen drie Nederlanders mee aan het hoofdtoernooi. Lees hier hoe je live kunt kijken naar hun partijen op het heilige Britse gras.
Terwijl de hele sportwereld zich momenteel bezighoudt met het WK voetbal dient het volgende grote evenement zich alweer aan. Op maandag 28 juni gaat Wimbledon van start. Daar gaan de beste tennissers ter wereld de strijd met elkaar aan om de meest prestigieuze titel van allemaal, maar ook kunnen ze flink binnenlopen. Bekijk hier het prijzengeld van Wimbledon 2026.
Tallon Griekspoor hoopt de komende weken te gaan schitteren op Wimbledon, maar de tennisser heeft sowieso al iets om naar uit te kijken na dat toernooi. De Nederlander doet in de week daarna namelijk mee aan een heel bijzonder evenement in Rio de Janeiro.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!