Jutta Leerdam en Jake Paul zaten zaterdagnacht op de eerste rij bij de vrouwenfinale van de US Open. Het verloofde koppel moedigde Aryna Sabalenka aan, maar zag hoe de Wit-Russische haar titel moest afstaan aan Elena Rybakina.
Jutta Leerdam vliegt sinds de Olympische Spelen van Milaan in februari de hele wereld rond. Ze verblijft veel bij haar verloofde Jake Paul in de Verenigde Staten, waar de Amerikaanse bokser een enorm landgoed heeft. Afgelopen maand waren de twee nog in Europa, maar inmiddels zijn ze weer terug in de Verenigde Staten.
Leerdam en haar verloofde Jake Paul waren zaterdagnacht (Nederlandse tijd) aanwezig bij de finale van de US Open. Het koppel zat niet zomaar op de tribune, maar in de spelersbox van Aryna Sabalenka. Van dichtbij zagen de topschaatsster en haar verloofde hoe de Wit-Russische net tekortkwam in de strijd om haar titel.
Sabalenka moest haar meerdere erkennen in Elena Rybakina, die daarmee de titel veroverde. Onder toeziend oog van Leerdam en Paul verscheen het stel bovendien samen op de blauwe loper van het toernooi.
Het is niet de eerste keer dat het koppel aanwezig was op de US Open. Eerder bezochten Paul en Leerdam de kwartfinale tussen landgenoot Botic van de Zandschulp en Alexander Zverev. Daarna woonden ze nog een reeks andere wedstrijden bij, voordat ze aanwezig waren bij de vrouwenfinale. Of ze zondag ook bij de mannenfinale aanwezig zijn, is nog niet bekend.
Schaatscarrière
Het is nog altijd de vraag of Leerdam haar topsportcarrière weer oppakt. Terwijl zij de afgelopen weken met Paul door Europa en de Verenigde Staten reisde, zijn haar schaatscollega's alweer begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Leerdam heeft zelf nog geen duidelijkheid gegeven over een eventuele rentree op het ijs.
)