Wesley Koolhof en Kroatische partner weer ronde verder in dubbelspel Australian Open

19 januari 2024 om 09:31 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:45
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
wesley-koolhof-australian-open
i

Wesley Koolhof en zijn partner Nikola Mektic / Getty Images

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
19 januari 2024 om 09:31 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:45

Wesley Koolhof heeft de derde ronde van het dubbelspel op de Australian Open bereikt. De Nederlander, die bezig is aan zijn laatste tennisjaar, won met zijn Kroatische teamgenoot Nikola Mektic van het duo Harri Helioevaara/John Peers: 6-1 6-4. Koolhof en Mektic sleepten na iets meer dan een uur de zege binnen.

Dat was vooral te danken aan de vlugge eerste set. Daarin namen Koolhof en Mektic na 1-1 snel afstand van het Fins-Australische duo, het werd 6-1. In de tweede set viel de break bij 3-3 en dat was voldoende om de overwinning binnen te slepen.

In de volgende ronde van de Australian Open spelen Koolhof en Mektic tegen John Millman en Edward Winter of Rohan Bopanna en Matthew Ebden, de nummer twee van de plaatsingslijst.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover