André Onana akkoord met Olympique Lyon: Ajax wil meer geld zien van Franse club

Trevor Wagener • 21 juli 2021 om 18:13 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:37
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 21 juli 2021 om 18:13 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:37

De transfer van Ajax-keeper André Onana naar het Franse Olympique Lyon is nog altijd niet rond. De Telegraaf meldt dat de clubs een verschil in inzicht hebben, wat een overgang vooralsnog tegenhoudt.

Ajax wil volgens het medium een hoge transfersom maar de Ligue 1-club is voorlopig niet bereid daarin mee te gaan. De Amsterdammers vragen 10 miljoen, terwijl Lyon niet verder wil gaan dan 3. Lyon wil middels bonussen alsnog een deal maken. Onana zelf is al akkoord met de club over een contract voor 5 seizoenen.

Onana naar Lyon?

Mocht het tot een transfer komen, zal Lyon de doelman tot en met begin november moeten missen. Tot die tijd zit Onana een dopingschorsing uit. Zijn contract in Amsterdam loopt tot en met 2022.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover