'Barcelona in de penarie: Christensen en Kessié kunnen gratis weg als ze niet worden ingeschreven'

Bart van der Wijst • 10 augustus 2022 om 21:09 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:49
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
'Barcelona in de penarie: Christensen en Kessié kunnen gratis weg als ze niet worden ingeschreven'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Bart van der Wijst • 10 augustus 2022 om 21:09 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:49

FC Barcelona heeft de zaakjes in het salarishuis nog altijd niet op orde. Daardoor kan de club de aanwinsten niet inschrijven voor LaLiga. Maar de situatie is nog iets penibeler, want aankopen Andreas Christensen en Franck Kessié kunnen transfervrij weg als ze niet worden ingeschreven.

Ook de andere aankopen zijn nog niet ingeschreven, net als Ousmane Dembélé en Sergi Roberto. FC Barcelona is achter de schermen druk bezig om dat te fixen. De club heeft tot het einde van de maand. Aankomend weekeinde staat al de 1e match van het nieuwe seizoen op het programma. Dan wacht in Spotify Camp Nou Rayo Vallecano.

Transfervrij weg

Voorzitter Joan Laporta moet hard aan de bak om zijn aanwinsten te kunnen inschrijven. Christensen (Chelsea) en Kessié (AC Milan) kwamen deze zomer gratis binnen. Volgens de Amerikaanse tak van ESPN kan het tweetal door een speciale clausule onder hun contract uitkomen als ze niet voor de 1e wedstrijd van het seizoen zijn ingeschreven. Dat zou betekenen dat Christensen en Kessié weer transfervrij zijn, er is dus haast bij geboden.

Lees ook: Dit is waarom FC Barcelona (met een extreme schuld) spelers kan blijven kopen

Voor Robert Lewandowski, Raphinha en Jules Koundé geldt deze situatie niet. Zij kwamen allemaal met een transfersom naar Barcelona.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover