'Frank Arnesen gaat koopoptie in huurcontract Cyriel Dessers lichten'

'Frank Arnesen gaat koopoptie in huurcontract Cyriel Dessers lichten'

Bart van der Wijst • 17:07, 30-04-2022 / Laatste Update: 15:38, 06-08-2024

Cyriel Dessers kan bij het Feyenoord-publiek niet meer stuk. De Belgische huurling van KRC Genk maakte dit seizoen al 10 doelpunten in de Conference League, maar nog belangrijker: ze waren bijna allemaal belangrijk ook. Het lijkt dan ook niet de vraag of maar wanneer Feyenoord de koopoptie in zijn contract gaat lichten.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft technisch directeur Frank Arnesen de knoop doorgehakt. Hij gaat spoedig een telefoontje plegen naar België om te zeggen dat hij Dessers definitief in wil lijven voor 4 miljoen euro.

Feyenoord heeft de transfer door de prestaties in de Conference League al helemaal terugverdiend. De Rotterdammers harkten bijna 10 miljoen euro binnen. Daarnaast rinkelt de kassa ook bij een eventuele transfer van Bryan Linssen.