🎥 | MMA-belofte Bates krijgt trap in ballen bij Bellator na 'Rolling Thunder' van Coates

Trevor Wagener • 23 juli 2022 om 22:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:59
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 23 juli 2022 om 22:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:59

MMA-vechter Jaylon Bates won bij Bellator 283 op beslissing van Mark Coates. Het had alleen weinig gescheeld of 'New Breed' had de partij tegen de excentrieke 'Marky Mark' niet af kunnen maken.

In de openingsronde incasseerde Bates een onbedoelde notenkraker na een geïmproviseerde hieltrap van Coates. De 27-jarige Amerikaan raakte zijn 2 jaar jongere landgenoot in het kruis na een koprol, en dat mag niet volgens de reglementen.

Zie ook: 'Shamil Gasanbekov trapt opponent Ronald Odoch bij Rage Arena met 'koprol-kick''

Notenkraker MMA

Bates moest heel even bijkomen, maar kon het gevecht vervolgen. Met succes. De jury was unaniem en gaf de overwinning aan hem: 30-27, 28-29, 29-28. Bates' winnende optreden in het Emerald Queen Casino en Hotel in Washington zette zijn ongeslagen MMA-profrecord naar 6-0-0. Mocht een lowblow voor een zege staan, zou Bates er nog 1001 willen incasseren!

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover