PSV start met deze spelers tegen Feyenoord, El Ghazi niet in de selectie

Trevor Wagener • 18 september 2022 om 15:22 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:28
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
PSV start met deze spelers tegen Feyenoord, El Ghazi niet in de selectie
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 18 september 2022 om 15:22 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:28

PSV gaat in de topper tegen Feyenoord met Xavi Simons in de punt van de aanval spelen. Anwar El Ghazi ontbreekt in de selectie van trainer Ruud van Nistelrooij.

El Ghazi begon vorige week tegen RKC nog in de basis, maar behoort helemaal niet tot het keurkorps van zijn coach. Van Nistelrooij kan nog altijd niet beschikken over de geblesseerde Luuk de Jong. Voor de kraker met de Rotterdammers viel zijn keuze dus op Simons.

Lees ook: check hier de vermoedelijke opstelling van Feyenoord voor de kraker bij PSV

Spitspositie PSV

Eerder experimenteerde Van Nistelrooij al met Ismael Saibari en Yorbe Vertessen in de spits. In het duel met Feyenoord vervangt Guus Til de doorgeschoven Simons.

In de defensie koos Van Nistelrooij voor Jarrad Branthwaite. Hij vormt samen met Armando Obispo het centrum van de verdediging. Jordan Teze en Philipp Max staan op de vleugels.

https://t.co/QaI4kRXny0 pic.twitter.com/l0tmuoZX8J

— PSV (@PSV) September 18, 2022

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover