Aftellen naar El Clásico: dit zijn de opstellingen van FC Barcelona en Real Madrid

Eimert Pruis • 24 oktober 2021 om 16:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:56
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Aftellen naar El Clásico: dit zijn de opstellingen van FC Barcelona en Real Madrid
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Eimert Pruis • 24 oktober 2021 om 16:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:56

Ronald Koeman is eruit. De 11 namen waarmee de Nederlandse coach bij FC Barcelona gaat beginnen voor El Clásico is officieel. Carlo Ancelotti aan de andere kant heeft ook zijn 11 mannen bekendgemaakt die het Real Madrid-shirt aan gaan trekken voor deze belangrijke pot. Check hieronder de opstellingen.

Koeman kiest voor 4-3-3. Er is veel kritiek vanuit de culers (fans van Barça) op zijn gegoochel soms achterin, met een 5-3-2-variant. Deze keer gaat hij voor de Hollandse 4-3-3 met Dest die als rechtsbuiten dient. Depay staat in de spits en Frenkie de Jong heeft weer een plekje op het middenveld gekregen. Luuk de Jong heeft zijn kans gehad en niet gegrepen en mag op de bank plaatsnemen.

Bij Real Madrid lijkt Ancelotti zijn ideale 11 gevonden te hebben. Hij doet niet aan rusten doordeweeks en stelt dan ook dezelfde spelers op als in de met 0-5 gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Shaktar Donetsk.

Opstelling FC Barcelona:

Ter Stegen; Mingueza, Piqué, García, Alba; Busquets, F. de Jong, Gavi; Dest, Depay, Fati.

Opstelling Real Madrid:

Courtois; Vázquez, Militão, Alaba, Mendy; Casemiro, Modric, Kroos; Rodrygo, Benzema, Vinicius Junior.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover