Bij een Portugees bekerduel tussen sc Braga en FC Porto kun je op voorhand al uittekenen dat er een ambulance aan te pas moet komen, toch? Nou, deze stond ook langs de kant gereed en moest uiteindelijk zelfs in actie komen, omdat verdediger David Carmo (Braga) ernstig geblesseerd raakte. Alleen: bij het wegrijden van het veld lukte dat opeens niet meer. Verschillende spelers moesten daarna helpen duwen. 😅
Arsenal en Bayern München hebben woensdagavond de halve finale van de Champions League bereikt. Real Madrid beleefde een dramatische slotfase in Duitsland en werd uitgeschakeld na een rode kaart voor Eduardo Camavinga.
FC Barcelona kan het totaal niet verkroppen dat ze zijn uitgeschakeld in de Champions League. Eerder haalde aanvaller Raphinha al hard uit naar de arbitrage, en nu is het de beurt aan voorzitter Joan Laporta. Hij is zelfs van plan om serieuze stappen te ondernemen tegen de UEFA.
Liverpool heeft in een dramatische periode een nieuwe tegenslag te verwerken gekregen. Aanvaller Hugo Ekitiké werd in het Champions League-duel met Paris Saint-Germain afgevoerd met een ogenschijnlijk ernstige blessure. Naar alle waarschijnlijkheid zien ze hem in 2026 niet meer terug.
De Braziliaan Raphinha speelde geen minuut mee bij FC Barcelona, maar had na afloop het hoogste woord. De geblesseerde aanvaller ging tekeer tegen de arbitrage. "We zijn bestolen. Niet alleen in deze wedstrijd, maar ook vorige week in de heenwedstrijd. De beslissingen van de scheidsrechter zijn ongelooflijk slecht geweest."
FC Barcelona kende een vervelende avond in de Champions League tegen Atlético Madrid. Met Frenkie de Jong als invaller werd er weliswaar gewonnen in Madrid (1-2), maar dat was niet genoeg om de eerdere nederlaag weg te poetsen. Eén Barça-speler kende al helemaal een rampzalige avond, want hij kwam gruwelijk in botsing met de keeper van Atlético. Dat leverde bijzonder nare beelden op.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!