AZ-spelers schamen zich voor nederlaag: 'Veel spelers hebben onder de maat gespeeld'

Pim Huberts • 5 augustus 2022 om 09:54 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:51
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
AZ-spelers schamen zich voor nederlaag: 'Veel spelers hebben onder de maat gespeeld'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Pim Huberts • 5 augustus 2022 om 09:54 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:51

AZ verloor donderdagavond in een slechte wedstrijd met 1-0 van het Schotse Dundee United. De enige mooie aanval in de hele wedstrijd was direct raak. Aanvoerder Bruno Martins Indi en Dani de Wit stonden achter de microfoon van Veronica.

"Het is wel duidelijk dat we zelf niet goed genoeg waren. Veel spelers hebben onder de maat gespeeld, onder wie ikzelf", vertelde De Wit. Glenn Middleton krulde de bal na zo'n uur gespeeld te hebben in het net achter keeper Hobie Verhulst.

'We moeten het volgende week doen'

De Wit blijft positief: "We hebben heel veel kwaliteiten om dit soort tegenstanders te verslaan, maar dat kwam er vanavond helaas niet uit. Dat is teleurstellend, maar dit is pas de eerste helft. We moeten het volgende week gaan doen."

Volgens captain Martins Indi lag de verliespartij ook ergens anders aan. "Het was een goede sfeer. Zij krijgen daar natuurlijk energie van. Wij willen het rustig krijgen met goed voetbal, maar dat is slechts bij vlagen gelukt", vertelt de international.

Return

Donderdag 11 augustus wordt er in Alkmaar opnieuw gestreden tegen Dundee United om een plekje in de play-offs van de Conference League.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover