Bayern München remt titeldroom Union Berlin: Matthijs de Ligt en co winnen overtuigend

Pim Huberts • 26 februari 2023 om 20:20 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:16
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Bayern München remt titeldroom Union Berlin: Matthijs de Ligt en co winnen overtuigend
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Pim Huberts • 26 februari 2023 om 20:20 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:16

Bayern München heeft Union Berlin op zijn plek gezet in de Bundesliga-titelstrijd. Bayern - met Matthijs de Ligt in de basis - verzekerde de winst al in de 1e helft: 3-0. De ploeg van Julian Nagelsmann blijft de koppositie delen met Borussia Dortmund.

Sheraldo Becker en Danilho Doekhi konden Union niet aan een verrassing helpen. Bayern was dan ook volledig in controle in het duel rondom de titelstrijd. Al in de 31e minuut kopte Eric Maxim Choupo-Moting de bal over keeper Frederik Rønnow. Binnen een klein kwartiertje vonden ook Kingsley Coman en Thomas Müller de netten.

Stand Bundesliga

Met de winst heft FCB enigszins de verassende verloren punten bij Borussia Mönchengladbach op van vorige week. Bayern en Dortmund hebben 46 punten na 22 wedstrijden, maar Bayern heeft een (flink) beter doelsaldo.

Union Berlin neemt voor het eerst in lange tijd een kleine afstand van de topclubs. De club staat 3e met 43 punten. Onder Union dringen Leipzig (42 punten) en Freiburg (41) ook nog mee voor de topposities.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover