🇸🇷 | Dit is de selectie van Suriname voor de komende interlands: 5 debutanten

Sjors Tanis • 19 mei 2021 om 17:26 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:01
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Sjors Tanis • 19 mei 2021 om 17:26 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:01

De selectie van Suriname voor de komende WK-kwalificatiewedstrijden is bekend. Met Ridgeciano Haps, Mitchell te Vrede, Ryan Koolwijk, Sheraldo Becker en Mitchell Donald zijn er 5 debutanten bij.

Koolwijk en Becker waren er tijdens de vorige duels niet bij vanwege blessures.

Op naar WK? Eerst nog Gold Cup

Suriname speelt op 4 juni tegen Bermuda en op 8 juni tegen Canada. De ploeg van bondscoach Dean Gorré won eerder in de WK-kwalificatie al met 3-0 van Cayman Eilanden en 6-0 van Aruba. Na de komende wedstrijden speelt Suriname nog de Gold Cup. Het toernooi vindt van 7 juli tot en met 1 augustus plaats in de Verenigde Staten. De Gold Cup is het voetbalkampioenschap van Noord- en Centraal-Amerika en de Caraïben.

Suriname is in de strijd om die titel ingedeeld met Jamaica en Costa Rica. De 4e tegenstander in de poule moet nog bekend worden.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover