đŸŽ„ | Groot feest in kleedkamer Juventus na winst Italiaanse beker

Sjors Tanis ‱ 20 mei 2021 om 15:24 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:01
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Sjors Tanis ‱ 20 mei 2021 om 15:24 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:01

Hoewel de landstitel er niet in zat dit seizoen, eindigt Matthijs de Ligt ook zijn tweede jaar bij Juventus niet met lege handen. Het winnen van de Coppa Italia werd uitbundig gevierd door de Oranje-international en zijn ploeggenoten.

Na de 2-1 overwinning in de finale tegen Atalanta Bergamo voor 43.000 toeschouwers in Reggio Emilia was het groot feest in de kleedkamer van de club die na 9 landstitels op rij dit seizoen zijn meerdere moest erkennen in Internazionale.

Geen CL?

Met nog één wedstrijd te spelen in de Serie A, is het nog maar de vraag of De Ligt en co zich plaatsen voor de Champions League. Die zorgen waren woensdagavond even vergeten na de bekerwinst. "Dankbaar dat ik deze prijs mag winnen ten overstaan van de fans‘’, postte De Ligt op zijn Instagram-account. Na het winnen van de landstitel vorig jaar en de Italiaanse Super Cup is de beker de 3e prijs die hij als speler van Juventus verovert.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover