Karim Benzema heeft het aan de stok met Al-Ittihad: 'Niemand kon hem bereiken'

19 januari 2024 om 22:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:45
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Karim Benzema Al Ittihad
i

Karim Benzema ligt onder vuur bij Al-Ittihad. © Getty Images

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
19 januari 2024 om 22:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:45

Karim Benzema heeft het nu écht te bont gemaakt in Saudi-Arabië. Persbureau AFP vernam van een anonieme bron binnen de club dat Benzema donderdag, zeventien dagen te laat, zich pas meldde bij de club. Onacceptabel vindt de club.

Benzema ligt al tijden onder vuur in Saudi-Arabië. Hij maakte ruzie met trainer Nuno, die daarna werd weggestuurd en zou slecht presteren volgens de fans. Hij is al meermaals uitgejouwd in het stadion. Nu heeft hij weer wat geflikt. De spelersgroep moest 2 januari weer terug komen op de club, maar daar had de Fransman blijkbaar maling aan. 

Afwezig

Toen er weer getraind ging worden op de club, was Benzema niet daar. Het ergste van alles was nog: niemand wist waar hij was. "De club is woedend. Gedurende tien dagen kon niemand hem bereiken", zei de anonieme bron tegen het persbureau. De komende dagen zal er door de club en trainer Marcelo Gallardo gesproken worden over de toekomst van de 36-jarige spits. Hij gaat in ieder geval niet mee naar het trainingskamp in Dubai. 

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover