🎥 | Luuk Brouwers stoort zich aan Ajax-spelers: 'Alsof ze de Champions League hebben gewonnen'

Brian Vesseur • 5 november 2023 om 21:25 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 11:10
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Brian Vesseur • 5 november 2023 om 21:25 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 11:10

Luuk Brouwers was niet te spreken over de spelers van Ajax na de wedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax won zondagmiddag met 4-1 in de Johan Cruijff Arena, maar volgens Heerenveen-middenvelder Brouwers was dat geflatteerd. Hij snapte dan ook niet dat de spelers van de tegenstander zó hard aan het juichen waren.

"Ze lopen hier van het veld alsof ze de Champions League-finale hebben gewonnen. Dat stoort me. Als je de wedstrijd terugkijkt, vind ik dat niet terecht." Ajax scoorde nog 2 keer in de laatste minuten via Chuba Akpom.

'Lag bizar veel ruimte'

Volgens Brouwers had er meer ingezeten voor Heerenveen. "In de rust gaven we aan dat er bizar veel ruimtes lagen om te voetballen. Ze hebben gedurende de eerste helft wel iets omgezet, maar ook daar voetbalden we eigenlijk continu onderuit."

Brouwers gaf aan dat Heerenveen de kansen in de tweede helft niet goed uitspeelde. "Dat is echt enorm zonde."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover