Messi niet genomineerd voor Voetballer van het Jaar in Frankrijk; teamgenoot Kylian Mbappé wel

Joris Kaper • 3 mei 2022 om 23:06 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:37
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Messi niet genomineerd voor Voetballer van het Jaar in Frankrijk; teamgenoot Kylian Mbappé wel
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Joris Kaper • 3 mei 2022 om 23:06 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:37

In Frankrijk zijn dinsdag de 5 genomineerden voor Voetballer van het Jaar bekendgemaakt. Opvallend is dat Lionel Messi in het rijtje ontbreekt. De PSG-aanvaller sleepte in zijn carrière al flink wat awards en prijzen binnen, maar deze zal de Argentijn dit jaar in ieder geval niet winnen.

Wél genomineerd is zijn PSG-teamgenoot Kylian Mbappé. En ook Dimitri Payet, die donderdag in actie komt met Olympique Marseille tegen Feyenoord, is genomineerd.

Overige genomineerden

De 3 andere voetballers op de lijst zijn Wissam Ben Yedder van AS Monaco, Martin Terrier van Stade Rennes en Lucas Paqueta, spits bij het Olympique Lyon van trainer Peter Bosz. 15 mei wordt de allerbeste in Frankrijk van dit seizoen uit deze 5 spelers gekozen.

Popular Opinion :

Ils ont été au-dessus du lot toute la saison en @Ligue1UberEats et ils méritent leur nomination pour le Trophée UNFP du meilleur joueur de la saison 2021/2022 :

🔴⚪ W.Ben Yedder

🔵🔴 K.Mbappé

🔴🔵 L.Paqueta

🔵⚪ D.Payet

🔴⚫ M.Terrier#TropheesUNFP pic.twitter.com/pI8EJ7Bjdn

— UNFP (@UNFP) May 3, 2022

Nederlandse winnaar in Ligue 2?

Een divisie lager, in de Ligue 2, bestaat de kans dat een Nederlander er met de prijs vandoor gaat. Branco van den Boomen (Toulouse) is namelijk genomineerd. De oud-speler van onder meer FC Eindhoven en sc Heerenveen is dit seizoen goed voor 20 assists al, ook scoorde hij 12 keer.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover