Nieuw contract bij City maakt van Phil Foden één van de jongste grootverdieners

Joris Kaper • 14 oktober 2022 om 21:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:15
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Joris Kaper • 14 oktober 2022 om 21:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:15

Phil Foden kan blij zijn! De voetballer van Manchester City heeft zijn contract opengebroken en verlengd tot 2027. Zijn oude contract liep nog tot 2024. De middenvelder komt al sinds zijn jeugd uit voor City en is dolblij met de verlenging.

Foden wordt door zijn nieuwe contract 1 van de best betaalde jonge voetballers en gaat per week zo'n 258.000 euro verdienen. Dat is behoorlijk wat meer dan zijn oude contract dat hij tekende in 2018, waarmee hij 'maar' 46.000 euro per week verdiende.

Kind van de club

Foden is nog maar 22 jaar, maar won met City al 11 prijzen. Zijn nieuwe contract is dan ook een droom voor hem: "Ik ben mijn hele leven al City-fan. Ik loop hier al zoveel jaren rond en ben zelfs ballenjongen geweest. Ik hou van deze club en om hier nog tot 2027 rond te lopen voelt fantastisch."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover