Opvallend! Wijnaldum noemt De Roon als een van de Oranje-aanvoerders

Brian Vesseur • 31 mei 2021 om 17:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:57
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Opvallend! Wijnaldum noemt De Roon als een van de Oranje-aanvoerders
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Brian Vesseur • 31 mei 2021 om 17:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:57

Georginio Wijnaldum is trots dat hij de aanvoerder van Oranje is op een EK. "Natuurlijk doet me dat wat", zegt hij. Maar hij noemt andere 'aanvoerders' die ook een belangrijke rol hebben in de kleedkamer.

"Ik ben wel op een leeftijd gekomen dat ik meer met de ploeg bezig ben. Ik kan ook mezelf blijven in deze rol. Ik vind ook dat we meer aanvoerders hebben. Als je ziet hoe Memphis met de ploeg bezig is", zegt Wijnaldum. "Hij is voor mij ook een aanvoerder. Net als Matthijs de Ligt en ook Marten de Roon. Mensen kunnen niet in onze kleedkamer kijken. Daarom is het misschien verrassend dat ik De Roon noem."

Van Dijk

De échte aanvoerder is er helaas niet bij. Virgil van Dijk, teamgenoot van Wijnaldum bij Liverpool, is nog niet fit genoeg om te kunnen spelen. "Hij is groot en sterk en heeft echt de uitstraling van een aanvoerder. Kevin Strootman was ook een echte aanvoerder. Op jonge leeftijd al. Hij is in alles onze echte aanvoerder."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover