Real Madrid is in de zoektocht naar een nieuwe verdediger uitgekomen bij een oud-PSV'er. De beoogde kandidaat is ook een oude bekende van trainer Carlo Ancelotti.
Er is sprake van veel blessureleed in de achterhoede van Real Madrid. Zo is Eder Militao de rest van het seizoen niet meer inzetbaar. Daarnaast lopen de contracten van Antonio Rudiger en David Alaba volgend jaar af.
Eén van de topkandidaten op het lijstje van Real is oud-PSV'er Jarrad Branthwaite. De 22-jarige Engelsman blinkt uit bij Everton, waar hij in 2020 nog debuteerde onder Ancelotti. In seizoen 22/23 werd Branthwaite verhuurd aan de Eindhovenaren.
Britse media melden dat er door de clubleiding in Madrid gesproken wordt over een transfer. Maar volgens bronnen is er nog geen concreet voorstel. Everton zou omgerekend zo'n 80 miljoen euro willen voor de verdediger, die nog een contract heeft tot 2027 in de Premier League.
Real Madrid staat momenteel tweede in La Liga. Koploper Barcelona heeft evenveel punten als de nummer twee, maar een hoger doelsaldo. Atlético Madrid staat op de derde plek, met slechts één punt minder. Er kan dus nog van alles gebeuren in de Spaanse competitie.
Alles over La Liga
Check hier het laatste nieuws over La Liga, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.