Sem Steijn liet zich even helemaal gaan nadat hij ADO op een 1-0-voorsprong had gezet bij NAC Breda, de club waar z'n pa Maurice naar eigen zeggen vanwege doodsbedreigingen vertrok. Na de treffer kwam er een hoop los bij Steijn junior, zo zei hij bij ESPN.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverDe weergoden zijn de tienduizenden supporters van het Nederlands elftal toch nog goed gezind. Ondanks de slechte weersvoorspellingen en de angst voor noodweer is in Kansas City in de Amerikaanse ochtend feestelijk begonnen. Sterker nog: de oranjegeklede fans lijken het tot aan de wedstrijd droog te houden.
Drie spelers van het Nederlands elftal staan op scherp in de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië op het WK voetbal. Bij een gele kaart van de vrouwelijke scheidsrechter vrijdagnacht missen die spelers de knock-outfase. Een vraag voor bondscoach Ronald Koeman dus of hij risico wil lopen of juist niet.
Ronald Koeman zit momenten middenin zijn eerste WK voetbal als bondscoach van het Nederlands elftal. De ex-international volgde na het vorige WK Louis van Gaal op, een man met wie hij een moeizame relatie heeft. En dat heeft vooral te maken met een periode bij Ajax, ruim twintig jaar geleden.
Het WK is inmiddels aanbeland in de derde speelronde. Dat betekent dat de wedstrijden in de poules gelijktijdig worden afgewerkt. Bij de groep van Oranje kan dat een probleem worden door het noodweer boven Kansas City. Onweer zou roet in het eten kunnen gooien voor het duel met Tunesië. Maar wat betekent dat voor de wedstrijd tussen Japan en Zweden? Je leest het hieronder.
Oranje speelt in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag om 01.00 uur het laatste groepsduel op het WK tegen het al uitgeschakelde Tunesië. De mannen van Ronald Koeman kunnen de groepswinst pakken, maar met een beetje pech ook slechts derde worden in Groep F. Volg de wedstrijd en de aanloop naar het duel hier live.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!