Union Berlin weer alleen aan kop na zege bij Stuttgart

Eimert Pruis • 9 oktober 2022 om 23:28 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:17
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Union Berlin weer alleen aan kop na zege bij Stuttgart
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Eimert Pruis • 9 oktober 2022 om 23:28 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:17

Union Berlin staat weer alleen aan kop van de Bundesliga. Waar concurrenten SC Freiburg (2-2 bij Hertha BSC), Bayern München en Borussia Dortmund (2-2 tegen elkaar) slechts 1 punt pakte, greep de Berlijnse club er 3. Bij Stuttgart werd gewonnen dankzij een doelpunt van Paul Jaeckel: 0-1.

De club van de Surinaamse aanvaller Sheraldo Becker - die 72 minuten meedeed - blijft zo goed presteren in de Bundesliga. Na de vorige wedstrijd (2-0-nederlaag bij Eintracht Frankfurt) leek het gedaan met de Berlijners. Bij Stuttgart werd een goed hersteldrankje gedronken.

Union slaat toe in slotfase

Union was niet heel veel beter, maar sloeg op de juiste momenten toe. Na het doelpunt van de Duitse verdediger kreeg Stuttgart-speler Serhou Guirassy ook nog eens rood. De stand veranderde niet meer.

Flekken stopt penalty niet

Mark Flekken keek het met lede ogen toe. Eerst moest hij nog een penalty incasseren en slikte hij met zijn Freiburg een 2-2-gelijkspel bij Hertha. Toch was dat wel even voldoende om aan kop te gaan. De zege van Union deed dat teniet.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover