​🎥 | Weer gaat het mis: fans Standard Luik bekogelen Anderlecht-supporters

Noah Hoogenboezem • 8 december 2023 om 00:31 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:59
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Noah Hoogenboezem • 8 december 2023 om 00:31 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:59

In België ging het weer eens helemaal mis op de tribunes. Anderlecht speelde in de achtste finales van de beker, ook wel bekend als de Croky Cup, tegen Standard Luik en was hard op weg naar de volgende ronde. De fans van Standard konden de achterstand niet aan en besloten de fans van de tegenstander te bekogelen. De wedstrijd werd daarop gestaakt.

Anderlecht stond met nog 5 minuten te gan op een 2-0-voorsprong dankzij goals van Mario Stroeykens en voormalig Heerenveen-speler Anders Dreyer. De fans van Standard hadden genoeg gezien en besloten de fans van Anderlecht in het vak eronder te bekogelen. De scheidsrechter legde de wedstrijd daarop stil. Even later werd de wedstrijd toch nog uitgespeeld, maar aan de stand veranderde niets meer.

Koekje van eigen deeg

De wedstrijden tussen Standard en Anderlecht zijn altijd erg pikant. Het gebeurde zelfs al twee keer in de laatste vier jaar dat een wedstrijd tussen beide teams definitief werd gestaakt. Beide keren waren de supporters van Anderlecht toen de boosdoener.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover