Matchwinner Mead na EK-opener geplaagd door ploeggenote: 'Fuck you'

Trevor Wagener • 7 juli 2022 om 01:17 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:07
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Matchwinner Mead na EK-opener geplaagd door ploeggenote: 'Fuck you'
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Trevor Wagener • 7 juli 2022 om 01:17 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:07

Engeland won woensdagavond de openingswedstrijd op het EK in eigen land van Oostenrijk. Op Old Trafford was Arsenal-aanvalster Beth Mead de gevierde vrouw: zij passeerde na een kwartier ploeggenote Manuela Zinsberger voor wat de enige goal van de wedstrijd bleek, en die vond dat niet zo leuk!

Op een volgepakt Old Trafford maakten beide ploegen er in het 1e kwartier een voetbalfeest van, maar daarna zakte het niveau weg. Gelukkig voor bondscoach Sarina Wiegman werd het EK begonnen met een zege. En wat voor 1!

Matchwinner Mead uitgescholden

Na afloop zocht de 26-jarige keepster ploeggenote Mead op. Op beelden is duidelijk te zien hoe de voormalig speelster van Bayern München met een grijs 'fuck you' tegen Mead zegt. De 27-jarige spits van Engeland kon enkel keihard lachen om het onderonsje. Dat wordt nog gezellig, komend seizoen op de training.

a manu pra mead "fuck youuuu" kkkkkkk pic.twitter.com/AXodXgTNhq

— louise (@low_easy) July 6, 2022

Lees ook: 'Engelse fans boos op BBC vanwege commentaar dat 2 seconden voor loopt'

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google