Weer een zieke in aanloop naar Milaan-San Remo

Brian Vesseur • 17 maart 2022 om 18:47 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:57
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Weer een zieke in aanloop naar Milaan-San Remo
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Brian Vesseur • 17 maart 2022 om 18:47 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:57

John Degenkolb komt zaterdag niet in actie bij de klassieker Milaan-San Remo. De Duitser won La Classicissima al eens in 2015 en werd nu gezien als een van de kopmannen van Team DSM. Degenkolb heeft griep.

"Ik heb het flink te pakken", liet Degenkolb weten. "In plaats van naar Milaan te vliegen, lig ik in bed. Er zit niets anders op. Heel jammer, want dit is een van mijn favoriete koersen. Ik had heel graag meegedaan."

Team DSM start zaterdag met onder anderen de Nederlanders Nils Eekhoff en Joris Nieuwenhuis in Milaan-San Remo, de 1e klassieker van het seizoen.

Lijst met afwezigen

Degenkolb is niet de eerste topper die zich noodgedwongen moet afmelden voor La Primavera. Eerder gingen Julian Alaphilippe en Sonny Colbrelli (allebei bronchitis), Davide Ballerini, Mike Teunissen en Oliver Naesen (allemaal ziek) hem voor. 

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover