Anouk Vetter is inmiddels alweer bijna een jaar gestopt met atletiek. De ex-atlete zit echter niet stil, want op haar Instagram laat ze zien dat ze bezig is met een heel nieuw project in haar leven.
In november 2025 maakte Vetter haar pensioen van de atletieksport bekend. In een reactie gaf de meerkampster aan dat haar 'vuurtje gedoofd was', waardoor ze niet verder wilde. In haar carrière won Vetter een aantal monumentale medailles. Bijvoorbeeld haar gouden plak op de meerkamp tijdens het EK atletiek dat werd gehouden in Amsterdam. Vijf jaar later pakte Vetter olympisch zilver tijdens de meerkamp van de Olympische Spelen in Tokio.
Na haar pensioen ging Vetter andere dingen doen dan profsport. Zo trad ze in dienst als TeamNL athlete services bij de NOC*NSF. Ook is Vetter te boeken als professioneel spreker en was ze tijdens het afgelopen EK atletiek actief als analiste bij de NOS. Toch is ze tegenwoordig ook veel bezig met een ander nieuw project. Vetter is haar nieuwe huis aan het verbouwen en inrichten.
Nieuw huis
Op haar Instagram deelt Vetter voor haar volgers al een aantal eerste foto's van het nieuwe huis. "Nou ja, nog niet helemaal", zo vertelt de ex-atlete over het huis dat nog niet haar thuis is. "We zijn flink bezig om er écht ons plekje van te maken. Maar dankzij onze lieve vrienden en familie schieten we goed op. Muziekje aan en gaan", vertelt ze over het klussen en bouwen aan een nieuw thuis.
Een klein half jaar geleden beleefde Vetter nog een hoogtepunt in haar leven na de atletiek. Toen werd ze tijdens een mooie reis ten huwelijk gevraagd door haar huidige verloofde. Onder die post reageerde een groot deel van de atletiekwereld vol lof op de aankondiging van Vetter dat ze binnenkort zal gaan trouwen.
)