🎥 | Ruzie tussen NBA'ers Chriss en Biyombo eindigt in de kleedkamer

Trevor Wagener • 11 mei 2022 om 11:26 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:33
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 11 mei 2022 om 11:26 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:33

Bij het 5e NBA play off-duel in de series tussen Phoenix Suns en Dallas Mavericks kregen Bismack Biyombo en Marquese Chriss het op het veld met elkaar aan de stok. Beide kemphanen werden uit de wedstrijd gezet, waarna de schermutseling in de spelerstunnel en kleedkamer nog even verder ging.

Mavericks gingen hard onderuit (110-80), hoewel zij in het 4e kwart een aardige inhaalrace hadden ingezet. De reden van de ruzie tussen Biyombo en Chriss is onduidelijk. Op beelden is te zien hoe de 2 op het veld een woordenwisseling hebben.

NBA-fight

Toen beiden werden weggestuurd, was Chriss' woede nog niet weg. Hij stormde de tunnel in en ging achter Biyombo aan. Beveiligers waren - gelukkig - snel ter plaatse om hen uit elkaar te halen.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover