Het heeft even moeten duren, maar FIFA is officieel niet meer. Het spel dat door EA Sports jarenlang gemaakt werd, heet vanaf nu EA Sports FC. Dit jaar dus FC24. De trailer is donderdag voor het eerst getoond in Amsterdam. Erling Braut Haaland is dé coverstar van dit jaar en verder laten ze ook weer nieuwe, vette features zien. Vanaf 29 september kan er gespeeld worden, ga jij het spel weer halen? Check de trailer hier!
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op GoogleTadej Pogacar moest zondag in de slotetappe van de Tour de France zijn meerdere erkennen in Mathieu van der Poel, maar de Sloveen pakte wel voor de vijfde keer in zijn loopbaan de eindzege. Daarmee evenaarde de wereldkampioen het record en dat moest natuurlijk gevierd worden. Dat deed hij onder meer met zijn verloofde.
Vaste lezers van mijn column weten al langer dat ik een 'lichte voorkeur' heb voor Philadelphia. Wat een sportstad is dat! En als dan living legend LeBron James tekent voor de Philadelphia Sixers, kan ik het niet laten mijn tweewekelijkse circa 600 woorden hieraan te wijden. Zoals altijd bemoei ik mij niet met het sportieve aspect. Daar hebben anderen veel meer verstand van.
Het topsportkoppel Pien Hersman en Jesper de Jong hebben samen genoten van een romantische avond op Ibiza. De schaatsster deelde op Instagram meerdere sfeervolle foto’s van hun verblijf op het Spaanse eiland.
Toptennisster Jelena Ostapenko heeft op sociale media haar woede geuit over een aanvaring met een taxichauffeur. De Letse wilde via het taxibedrijf Bolt een rit maken, maar liep daar tegen een probleem aan.
Nederlandse olympiër Rachel Klamer heeft een openhartig inkijkje gegeven in de worstelingen met haar zwangerschap. De 35-jarige is dankbaar dat ze in verwachting is, maar vindt het fysiek en mentaal ook zwaar. "Ik voelde me gewoon mollig en ongemakkelijk."
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!