Sylvie Meis (48) zorgt voor opschudding in Duitsland, ex-vrouw Rafael van der Vaart laat zich gelden

Redactie Sportnieuws.nl • 19 september 2026 om 13:54 / Update: 35 minuten geleden
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Sylvie Meis (48) zorgt voor opschudding in Duitsland, ex-vrouw Rafael van der Vaart laat zich gelden
i

Sylvie Meis. ©PRO SHOTS / Imago

Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Redactie Sportnieuws.nl • 19 september 2026 om 13:54 / Update: 35 minuten geleden

Sylvie Meis heeft een nieuwe grote presentatieklus te pakken in Duitsland en maakt daarin meteen indruk. Het Nederlandse model, ex-vrouw van voormalig topvoetballer Rafael van der Vaart, schittert in de Duitse versie van Love Island en deelde in de eerste aflevering meteen een sneer uit.

De 48-jarige Meis toonde bij onze oosterburen, waar ze al woont sinds haar ex bij HSV voetbalde, haar Nederlandse directheid. In gesprek met de kandidaat Tim Kühnel provoceerde ze hem met een pikante vraag, gerelateerd aan zijn rumoerige verleden. Kühnel zit als single in een villa met andere vrijgezellen en met z'n allen hopen ze met een geliefde en geld weer te vertrekken. Voor de charmeur is het begin echter pijnlijk.

Pijnlijke seksuele blunder

In Duitsland valt het nieuwe seizoen al te bekijken op de Duitse RTL, terwijl de reguliere tv-uitzendingen pas op 23 september beginnen. Meis pakte meteen een hoofdrol volgens de kijkers. Kühnel groeide door zijn deelname aan diverse programma's, waaronder een ander Love Island-seizoen, uit tot een casanova. Nadat hij bij een ander programma flirtte met Emma Fernlund en met haar in bed belandde, beleefde hij een blunder. Het condoom scheurde en daar speelde Meis meteen op in bij hun ontmoeting.

Nu wel A-merk condooms?

De Nederlandse presentatrice kon het niet laten om een sneertje uit te delen aan Kühnel. Ze vraagt aan hem of hij nu wel A-merken condooms gebruikt. Kühnel kan de grap wel waarderen en reageert er sportief op. "Sindsdien heb ik altijd mijn eigen condooms bij me. Ik vertrouw niet meer op RTL", zei hij. Kühnel en Fernlund moesten na hun seksavontuur in 'Der Promihof' bij de productie aankloppen voor een morning-afterpil om een zwangerschap te voorkomen door het geknapte condoom.

Betreffende gebeurtenis en bekentenis zorgden in Duitsland voor nogal wat ophef. In Love Island rekenden Meis en Kühnel met hun over-en-weertje meteen met alle ophef af. Meis is zelf ook nog single, maar doet alleen als presentatrice mee aan het programma. Een van de mannelijke kandidaten ziet het echter helemaal zitten in Meis en wil dolgraag met haar eindigen. Kühnel is vooralsnog aan niemand gekoppeld en zit dus alleen in de villa. "Wat moet ik de komende twee of drie dagen doen? In mijn eentje praten? Ik ben in shock", mopperde hij nadat hij alleen kwam te zitten.