René van der Gijp heeft nogmaals uitleg gegeven bij zijn uitspraken over Estavana Polman. Het boegbeeld van Vandaag Inisde merkt na de ophef dat hij door veel mensen verkeerd is begrepen.
Johan Derksen maakte vorige week bekend dat Polman één keer in de maand aan zou sluiten bij Vandaag Inside. De analist en oud-voetballer was erg verguld met haar komst, want hij vindt haar een uitstekende gast voor het programma. Niet iedereen blijkt het daar echter mee eens. Van der Gijp had een andere mening over de oud-handbalster in combinatie met het bekende praatprogramma.
René van der Gijp
Begin deze week deed Van der Gijp een opvallende uitspraak in zijn podcast KieftJansenEgmondGijp en in de uitzending van Vandaag Inside. Volgens de oud-voetballer kon Polman beter niet meer als tafelgast in het programma verschijnen. Van der Gijp vindt Polman 'zo'n lieve vrouw' dat hij het zonde zou vinden als zij zich 'uit moest spreken over Gaza en andere oorlogen'. Het TV-gezicht staat nog steeds achter deze uitspraken over de oud-handbalster, maar geeft wel nuance mee.
Volgens Van der Gijp hebben mensen hem 'verkeerd begrepen'. "Als je twintig jaar lang alleen maar lol hebt beleefd aan handbal, dan weet ik niet of het handig is om hier te gaan zitten", vertelde de oud-Oranje-international tegenover RTL Boulevard na een uitzending van Vandaag Inside. Van der Gijp zegt Polman inmiddels te kennen, ook buiten de studio en op basis daarvan zou hij haar afraden om nog bij de veelbesproken talkshow te gaan zitten.
Polman blijft tafelgast
Polman liet eerder al weten dat de afspraak gewoon blijft staan en dat ze ook na de zomer maandelijks zal verschijnen in het programma. Van der Gijp blijft echter bij zijn standpunt. "Mensen zitten nu te denken: kom maar op met je teksten. En misschien heeft ze die niet. Daar is niks mis mee. Er is nog veel anders te doen op televisie dan alleen talkshows", geeft het TV-gezicht uit Dordrecht haar goedbedoeld advies.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google,fit(480:))