🎥 | Prima reclame! Begeerde Botman kopt Lille op voorsprong tegen Marseille

Trevor Wagener • 16 januari 2022 om 22:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:21
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 16 januari 2022 om 22:21 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:21

Uitgerekend de felbegeerde Sven Botman heeft Lille in de Ligue 1-kraker met Olympique Marseille op voorsprong gezet! De Nederlander scoorde na een kwartier de openingsgoal.

De 22-jarige Botman was het meest attent bij een dood-spelmoment. De verdediger kopte een corner fraai binnen en vierde het feestje met zijn ploeggenoten. De jeugdinternational oogt op zijn plek in Noord-Frankrijk, maar staat op de radar van grote Europese clubs.

Interesse Botman

Zo heeft Serie A-grootmacht AC Milan al meermaals interesse door laten schemeren en wordt zijn naam ook in verband gebracht met het steenrijke Newcastle United. Het huidige contract van Botman loopt tot medio 2025.

Het Lille-bestuur heeft al meerdere malen hem niet te willen verkopen en nodig te hebben. Mocht Botman - die een minimale transferwaarde van 30 miljoen euro vertegenwoordigt - ooit tussentijds vertrekken, zal dat voor de absolute hoofdprijs zijn.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover