🎥 | Williams over confrontatie met Van Gerwen: 'Wie is dat ook alweer?'

admin • 20 december 2022 om 11:30 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:42
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
admin • 20 december 2022 om 11:30 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:42

Lewy Williams rekende maandagmiddag vrij eenvoudig af met de Nederlander Niels Zonneveld (3-0). Door de zege van The Prince of Wales wacht misschien wel de moeilijkste tegenstander van het deelnemersveld: Michael van Gerwen.

Williams maakte indruk in zijn partij tegen Zonneveld en wist bijna met een 9-darter de wedstrijd te beëindigen. Hij begon de laatste leg met 8 perfecte pijlen, maar miste uiteindelijk de dubbel 12 om de 9-darter af te tikken. Uiteindelijk had hij 4 extra pijlen nodig om de wedstrijd binnen te slepen.

Duel met Van Gerwen

In de volgende ronde wacht Van Gerwen. "Wie is dat ook alweer?", grapte Lewis voor de camera van Sky Sports. "Elk kind droomt van zo een wedstrijd. Mijn droom was om op het podium van Alexandra Palace tegen de beste speler ter wereld te spelen. Die droom komt nu uit. Ik kan niet blijer zijn dan dat ik nu ben. We gaan er wat moois van maken!"

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover