DELEN

3-voudig wereldkampioen Part zag hoe moeilijk Barney het had: 'Hij is dit niet meer gewend'

Eimert Pruis • 18:32, 24-12-2021 / Laatste Update: 16:30, 06-08-2024
3-voudig wereldkampioen Part zag hoe moeilijk Barney het had: 'Hij is dit niet meer gewend'
Eimert Pruis • 18:32, 24-12-2021 / Laatste Update: 16:30, 06-08-2024

Raymond van Barneveld had het moeilijk tegen Rob Cross in de 2e ronde van het WK darts. Heel moeilijk. Dat zag ook John Part, 3-voudig wereldkampioen en tegenwoordig tv-analist. "Raymond kan er niet mee omgaan dat Cross opeens beter begon te gooien. Hij is dit soort situaties niet meer gewend."

Als Barney gewoon op deze weg doorgaat komt het volgens Part wel weer goed. "Het is natuurlijk ook een tijdje geleden dat hij op dit niveau speelde en dan ook nog een tegenstander die opeens beter gaat spelen. Het is moeilijk voor Van Barneveld om zich dan te herpakken."

Aan de andere kant gaf Part ook de credits aan Cross. "Hij gooide briljant. Wellicht zijn beste wedstrijd ooit waarin hij een gemiddelde van 90 gooide en ook de belangrijkste. Hij vocht terug in de wedstrijd en mentaal gaf hij Barney het laatste zetje in de afgrond door zijn successen uitgebreid te vieren. Raymond leek daar een beetje last van te hebben, helaas voor hem."